اخلاص و عمل به هنگام شهید حُججی افکار عمومی را متحول کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح اردستان؛ حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد، در گفت و گویی اظهار کرد: درست در زمانی که اغوای تصاویر شیطانی پرده برجامعه و مردم انداخته، و فضای فرهنگی و اجتماعی آلوده شده، جوانانی همچون شهید حججی رشد کرده اند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید حججی حجت خدا بر مردم ماست که اخلاص و به هنگام حرکت کردن او جامعه را متحول کرد.

وی با بیان اینکه جوانانی که پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و حضور حضرت امام خمینی«ره» را درک نکرده و بعد از این دوران متولد شده اند، تصریح کرد: ثمرات و رویش های انقلاب اسلامی بوده  که نسل دوم و سوم انقلاب چنین جوانانی را تربیت کرده است

حجت الاسلام طباطبایی نژاد تاکید کرد: شهید حججی چنان عمل کرد که هم خودش و هم جامعه را به سمت خدا حرکت داد و افکار عمومی را متحول ساخت.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تصویر اسارت شهید حججی، تصویری بود از قاب عکس عصر عاشورا و نگاه زیبای او یاد علی اکبر(ع) و نحوه شهادتش عاشورا را متجلی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه غیرعلنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی با دبیر شورای عالی امنیت ملی اشاره و افزود: عمر داعش در عراق و سوریه به پایان کارخود رسیده و به زودی نسخه داعش پیچیده خواهد شد.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد همچنین در خصوص مسائل به وجود آمده توسط بارزانی افزود: خوشبختانه کشورهای منطقه و جامعه جهانی با این اقدام تجزیه طلبانه و تشنج زا مخالفت کرده اند.

نظرات بسته شده است.