شهید حججی فارغ التحصیل دانشگاه کربلا بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهاقان بیدار؛ شهیدانی همچون شهید بی سر، شهید محسن حججی مانند شهدای دیگر در کنار امام، رهبر و مولایشان قرار گرفتند تا انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

اگر یاران و فرزندان روح الله و یاران اباعبدالله و مدافعان حرم در این سرزمین نبودند، ایران اسلامی اکنون جولانگاه دشمنان اسلام بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با صدور پیامی شهادت محسن حججی را تبریک و تسلیت گفت متن این پیام بشرح زیر است:

باسمه تعالی

یادمان باشد شهیدان زنده اند        تا ابد استاده و پاینده اند

یادمان باشد اگر کوبنده ایم            با نفس های شهیدان زنده ایم

یادمان باشد که ما دل شسته ایم   با شهیادان دست پیمان بسته ایم

بر اساس فرمایش مقام عظمای ولایت هر چه امروز کشور ما دارد و هر چه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است.

در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش و مقارن شدن با هفته دفاع مقدس شاهد بازگشت پیکر شهید بی سر، شهید والامقام محسن حججی بودیم.

شهید بزرگواری که دانش آموخته مکتب عاشورا و فارغ التحصیل دانشگاه کربلا بود و عزت و عظمت ایران اسلامی را با خون پاکش و با آرامش و صلابت نگاهش و با حقانیت بر تارک تاریخ ثبت کرد.

شهید محسن حججی بر روزهای ما نسیم بهشت پاشیدند و نمک شناسی حق شهدا این است که در راهی که آنها باز کرده اند حرکت کنیم و آنچه مهم است حفظ راه شهداست یعنی صیانت و پاسداری از خون شهدا که اولین و مهمترین وظیفه ماست زیرا ما هر چه داریم از شهیدان است، شهیدانی چون محسن حججی که از تبار عاشورائیان بودند و از نسل مالک و عمار و میثم.

شهادت این مجاهد نستوه ایثارگر دلاور را به محضر امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان توفیق ادامه مسیر شهدا را داریم.

خوشا بحال شهیدان و شهید بی سر شهید محسن حججی، سبکبالا عاشقی که حجاب ها را شکستند و به مقام شهود و حضور دست پیدا کردند.

به وجه الله نظر افکندند و هم طراز انبیای الهی شدند و ما امروز مسرور از حیات عاشقانه آنان و مغموم از اینکه قادر به درک عوالم آنها نیستم و با یاد نیک آنها و وصیت نامه هایشان دلخوشیم مگر نسیمی روح بخش از کوی این عارفان خداجوی، جان ما خسته دلان را نیز بنوازد.

روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان

سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی

انتهای پیام 

 

نظرات بسته شده است.