سردار یزدی: از تفکر دفاع مقدس فاصله نگرفته‌ایم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران شامگاه پنجشنبه 13 مهر 96 در مراسم دومین سالگرد شهادت سرلشگر پاسدار حسین همدانی که در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: شهید همدانی با عمل انقلابی خود در شب غربت ارزش‌ها نشان داد که می‌شود به همان شیوه که باکری‌ها، همت‌ها و خرازی‌ها زندگی کردند و از کشور و دین دفاع نمودند، در این دوران نیز آنچنان زیست و انقلابی فکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهید همدانی با حرکت خود به جوانان آموخت که امروز با همه هجمه‌های فراوانی که از سوی دشمن وارد می‌شود، می‌توان مقاومت کرد و مزد این مقاومت را گرفت.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران ادامه داد: جوانان در همین روزها نیز می‌توانند همت‌ها، باکری‌ها و خرازی‌ها را در چهره شهید همدانی بیابند.

یزدی با بیان اینکه اگر از دوران دفاع مقدس فاصله گرفته‌ایم اما از افکار این دوران فاصله نگرفته‌ایم اظهار کرد: دشمن به دنبال ایجاد فاصله میان تفکر دفاع مقدس و تفکرات امروزی است. آن‌ها به دنبال خارج کردن جوانان ما از مسیر دفاع مقدس و ایثار و مقاومت هستند. اما امروز شهید همدانی‌ها و حججی‌ها نشان دادند که می‌شود در آن مسیر حرکت کرد و در دفتر انقلاب اسلامی برگی زرین آفرید.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.