استقبال از ۲ نماهنگ درباره قاسم سلیمانی و شهید حججی نشان‌دهنده علاقه مردم به مدافعان حرم است(اخبار ادبی و هنری)

علیرضا بیرانوند، خواننده دو نماهنگ «مدافع حرم و وطن» با موضوع سرلشکر سلیمانی و «قهرمان قهرمانان» درباره شهید محسن حججی، در گفت وگو با خبرنگار کیهان اظهار داشت: نماهنگ «مدافع حرم و وطن» درباره سرلشکر قاسم سلیمانی، همزمان با روز خبرنگار در مراسمی در مرکز صبا رونمایی شد. این اثر در فضای مجازی با استقبال بسیار گسترده‌ای مواجه شد، به طوری که در یکی از سایت‌های اصلی انتشار آهنگ‌های مجاز، بیش از 50 هزار بار دانلود شد.
وی درباره دومین نماهنگ خود درباره مدافعان حرم هم گفت: بعد از اعلام خبر تشییع قریب‌الوقوع پیکر محسن حججی، با همکاری مرکز صبا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به تولید نماهنگ «قهرمان قهرمانان» کردیم. با توجه به فرصت اندکی که در اختیار داشتیم، این اثر به صورت واکنش سریع اما در بالاترین کیفیت ممکن ساخته شد. این اثر هم توانست در میان خیل گسترده خواننده‌ها و حجم زیاد موسیقی‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، جایگاه خوبی پیدا کند. به طوری که در یکی از سایت‌های معتبر موسیقی، در رده بالای دانلود قرار گرفت.
بیرانوند در پایان تصریح کرد: همه شهدا، ازجمله شهید محسن حججی متعلق به همه مردم هستند، هر چند که قشر خاصی از جامعه به این شهدا ارادت بیشتری دارند. استقبال بالا از دو کلیپی که درباره مدافعان حرم تولید کردیم هم مشخص کرد که همه مردم، از هر قشر و جناحی به این قهرمانان علاقه دارند.

نظرات بسته شده است.