تولید انیمیشن وصال عاشورایی شهید حججی به امام حسین(ع)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) «وصال عاشورایی شهید حججی به امام حسین(ع)» عنوان انیمیشن یک‌دقیقه‌ای است که  گروه پویانمایی صمیم به سفارش جمعیت مردمی حامیان حرم اقدام به تولید آن کرده است.

در این انیمیشن عکس معروف شهید مدافع حرم محسن حججی که به اسارت یک دژخیم داعشی درآمده،سوژه قرار گرفته است و این گروه سازنده با الهام از اثر نقاشی حسن روح‌الامین که شهید حججی را در حالیکه مقابل آغوش باز امام حسین(ع) قرار دارد تصویر کرده است؛ در حالیکه به اشارتی بند اسارت از دستان شهید حججی باز شده و او پس از دستبوسی امام(ع) به آغوش ایشان پناه می‌برد.

لحظاتی بعد شهید حججی با امام حسین(ع) که پشت به تصویر دارد و بانویی با چادر مشکی که تداعیگر حضور خانم فاطمه زهرا(س) در عصر عاشورا  بر پیکر نیمه جان اباعبدالله‌الحسین(ع) است به آسمان عروج می‌کنند و داعشی که در مجاورش افرادی در کسوت اشقیای دشت کربلا حضور دارند در آتشی سوزانده می‌شوند.

جمعیت مردمی حامیان حرم با انتشار این اثر انیمیشن در شبکه‌های مجازی اشتراک آن را سبب بهره‌مندی کاربران فضای مجازی از ثواب معنوی آن دانسته است.

برای تماشای این اثر انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

نظرات بسته شده است.