شهید حججی ها پیام حفظ حریم را برای جوانان به یادگاری گذاشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، سردار نور علی یاری امروز در مراسم قرائت پیام مهر و زنگ انضباط اجتماعی اظهار داشت: شهیدان این مرز و بوم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ، جنگ تحمیلی و شهیدان مدافع حرم بر سرپاسداری از ارزش ها و حریم این کشور جانبازی کردند و این راه تا مادامی که انقلاب اسلامی به دست صاحب برحقش می رسد ادامه خواهد یافت.

وی گفت: شهید حججی ها پیام حفظ حریم را برای جوانان ما به یادگاری گذاشتند و اکنون برشما جوانان لازم است تا با حفظ حریم از ارزشهای اسلامی و ایمانی این انقلاب پاسداری کنید.

فرمانده انتظامی استان ایلام رعایت حجاب و عفاف را مهمترین کار برای ادای دین به شهدای این انقلاب است که جوانان ما و به ویژه دانش آموزان باید با رعایت آن از حرمت و حریم مملکت در برابر هجمه های فرهنگی دشمن دفاع کنند.

وی در ادامه امنیت را بستر ساز پیشرفت و نوپایی در کشور عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی امنیت مناسبی را در جای جای کشور برای پیشرفت علمی و تخصصی دانش آموزان مهیا کرده است

سردار یاری در پایان پیشگیری از آسیب های اجتماعی را مستلزم آموزش و فرهنگ سازی در جامعه دانست و گفت: در این زمینه تعامل مناسبی بین آموزش و پرورش و نیروی انتظامی در استان وجود دارد و کارشناسان انتظامی استان همواره برای برپایی کلاس های آموزشی آماده همکاری هستند.

نظرات بسته شده است.