نامه ی جانباز فراشبندی به تنها یادگار شهیدحججی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازنخل بیدار سلیمان ابراهیمی جانباز 70 درصد اهل شهرستان فراشبند دلنوشته ای بصورت نامه به تنها فرزند شهید مدافع حرم محسن حججی نوشت.

 

بسم الله الرحمن رحیم

 

کودک خردسال جناب اقای علی حججی

با سلام و دعای خیر

  امید وارم که به زودی زود بزرگ شوی  و پله های ترقی را طی کنی و به رشد و کمال دینی برسی همانند پدرت که در این راه مساعب فراوانی تحمل کرد که به آرزوی دیرینه خود که همان شهادت بود رسید.

علی عزیز تو هم باید مشکلات زیادی تحمل کنی تا به درجه تعالی برسی و در این راه بسیار اینده ای سخت در پیش رو خواهی داشت.

زمانی می اید که دلت را پر از خون می کنند زمانی می آید که در کلاس درس و دانشگاه نمی توانی بگویی فرزند شهید هستم، چون سهمیه دانشگاه را به سرت می کوبند، فرزند شهید بودن را در محل کار مخفی باید بکنی چون استفاده از سهیمه استخدام را به رخت می کشند تازه اگر شغل هم بهت بدهند و در مصاحبه و گزینش تایید بشوی.

علی کوچولوی عزیز باید خیلی مسائل جامعه را ببینی و تحمل کنی و از شدت درد دق کنی باید حقوق نجومی بزرگان را ببینی و بشنوی و سکوت کنی، باید خودرو زیر پای آقا زاده ها را در خیابان ببینی و ساکت باشی، این جماعت همیشه شما را این طوری احترام نمی کنند در آینده ای نزدیک تو هم مانند ما فراموش می شوی، و رئیس بنیاد شهید هم بهات قهر می کند و حاضر نیست به دیدارت بیاید.

اگر خدایی ناکرده احتیاج به وام پیدا کردی آن موقع است که بار مالی برای دولت دارد و دولت قادر نخواهد بود به تو وام دهد ولی به راحتی می بینی که آقایان وام های ملیاردی گرفته اند بدون حتی یک ضامن و یا حتی وصیقه لازم.

علی عزیز امیدوارم که بزرگ شوی و در راه پدرت ثابت قدم و پایدار بمانی پدرت هدفش دفاع از حریم ولایت بود و پیرو رهبر فرزانه و به ندای رهبر عزیز امام خامنه ای لبیک گفت و در این راه ثابت قدم ماند و به ارزوی دیرینه خود که همان شهادت بود رسید.

  (علی عزیزلازمه انقلابی بودن تحمل سختی ها ست ) به عشق رهبر و نظام مقدس از این بدتر را تحمل خواهیم کرد به کوری چشم بدخواهان موفقیت و پیروزی شما را در همه مراحل زندگی از خداوند بزرگ خواهانم .

ارادتمند شما سلیمان ابراهیمی جانباز جنگ

 

نظرات بسته شده است.