شهید “محسن حججی” با حماسه خود دل‌های فراوانی را دگرگون کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی شامگاه دوشنبه در دیدار با خانواده شهید حججی که در دفتر بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: شهید حججی و امثال حججی‌ها که از مسلمانان سوریه و عراق دفاع می‌کنند، افتخاری برای مکتب اهل‌بیت و انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی با بیان این که رشادت‌های این شهید مدیون مادر گرامی ایشان است افزود: این شخصیت پرآوازه که با شجاعت و صلابت به شهادت رسید، تربیت‌شده مادری دلسوز است که وی را باروحیه ایثارگری پرورش داده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: زحماتی که مادر این شهید و خانواده ایشان برای شهید حججی کشیده اند، نزد خداوند اجر عظیم دارد.

آیت‌الله میرعمادی با بیان این که تفقد رهبر معظم انقلاب به شهید حججی و خانواده‌اش نشان از حقانیت دارد عنوان کرد: هیچ اثری بالاتر از این وجود ندارد که خون یک شهید، ملتی را به حرکت دربیاورد.

وی با اشاره به این که تمام جوانان ایرانی اعم از مذهبی و غیرمذهبی به رشادت شهید حججی افتخار می‌کنند اظهار داشت: افرادی در مورد این شهید صحبت می‌کردند که شاید تاکنون یک‌بار هم رنگ مسجد و دین را ندیده باشند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این که "حججی" نشانه‌ای از نشانه‌های خداوند است، افزود: شهادت این جوان تأثیر زیادی بر جامعه گذاشت و دل‌های فراوانی را دگرگون کرد.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: پس از شهادت محسن حججی، حجم داوطلبان برای دفاع از حرم در سوریه چند برابر شد و از حکایت از عشق و علاقه جوانان به شهادت دارد؛ مسؤلیت ما در برابر شهیدان سنگین است و با شهادت هر نفر، مسؤلیت ما سنگین‌تر می‌شود و باید احساس مسؤلیت بیشتری نسبت به نظام، رهبری و انقلاب داشته باشیم.

پس از پایان این دیدار، نماینده ولی فقیه در استان با تقدیم یادبود و لوح سپاس از خانواده شهید حججی تجلیل نمودند.

نظرات بسته شده است.