افتتاح نخستین کانون فرهنگی و تربیتی دائم کمیته امداد کرمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با بیان اینکه یکی از مأموریت های کمیته امداد خمینی (ره) توانمند سازی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد در همه ابعاد از جمله بعد فرهنگی با توجه به آسیب های فرهنگی است، گفت: مرکز فرهنگی و تربیتی دائم شهید حججی امروز در خیابان ابو حامد شهر کرمان افتتاح شد.

وی با بیان اینکه مالکیت این مکان متعلق به کمیته امداد است، بیان داشت: این مکان دارای 200 متر فضای مفید شامل: کلاس های مختلف و سالن اجتماعات است و اعتبارات آن از اعتبارات فرهنگی امداد و کمک های خیرین تأمین می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با بیان اینکه این مرکز برای اطلاع رسانی، به روزکردن و بصیرت افزایی فعالیت می کند، افزود: این مکان موقعیت فرهنگی غنی را برای اقشار آسیب پذیر شامل: مدد جویان کمیته امداد و اقشار دیگر فراهم می کند.

صادقی با بیان اینکه در مدتی که مقدمات افتتاح این کانون منعکس شده است، نزدیک به 900 نفر متقاضی این برنامه ها شدند، اظهار امیدواری کرد که شروع این فعالیت در شهر کرمان مبنایی  برای راه اندازی برنامه های فرهنگی و تربیتی کانون های فرهنگی و تربیتی در بقیه شهرستان های فاقد این کانون ایجاد کند.
انتهای پیام /ی

راه اندازی کانون فرهنگی در کرمان

نظرات بسته شده است.