نمایشگاه یاد یاران در زاهدان افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، صبح امروز نمایشگاه یاد یاران که یکی از ویژه برنامه های کنگره ملی شهدای سیستان وبلوچستان است، در زاهدان افتتاح شد.

فرمانده سپاه سلمان استان در این مراسم گفت: اگر امروز جبهه حق در فلسطین، لبنان، سوریه،  یمن و عراق به عنوان جبهه مقاومت جاری و فعال است برگرفته از 8ساله دفاع مقدس است.
 
شهید حججی خروجی دفاع مقدس است
سردار حسین معروفی بیان کرد: فرهنگ عاشورایی 8ساله دفاع مقدس ما افرادی به مثل شهید حججی را ساخت و تربیت کرد؛ شهید حججی خروجی دفاع مقدس است، حزب الله لبنان و تمامی جبهه مقاومت در کشورها و جوامع مختلف از شهدا و 8سال دفاع مقدس ما الگو گرفته اند.
وی ادامه داد: در جنگ لبنان، تمامی دنیا به پشتیبانی رژیم صهیونیستی در مقابل لبنان ایستادند اما نیروهای حزب الله با پیروی از نظام سیاسی و اعتقادی کشور ایران به عنوان ولایت فقیه در مقابل همه دنیا ایستاد و با پیروزی خود عزت و سربلندی را کسب کرد.
فرمانده سپاه سلمان استان تاکید کرد: حزب الله تعدادشان اندک است اما استحکام و باورشان نشأت گرفته از دفاع مقدس ما می باشد که مصونیت دارند، برگزاری کنگره ها، همایش ها، یادواره ها ، نمایشگاه ها و غیره، انتقال دهنده فرهنگ دفاع مقدس است.
 
شهدای ایران مایه افتخار ما هستند
وی با اشاره به این مطلب که شهدای ایران مایه افتخار ما هستند، تصریح کرد: شهدا و رزمندگان ما در زمان 8سال دفاع مقدس با توسط با اهل البیت(ع) کارهای بزرگی را انجام دادند و نیاز است توسط راویان و کسانی که در 8سال دفاع مقدس بودند آنها برای نسل جدید بازگو شود.
وی تاکید کرد: دشمن امروز استحکام، ایمان، باور و شجاعت ما را مورد هدف قرار داده و می خواهد ما را از آنها دور کند.
شایان ذکر است این نمایشگاه  به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان در قالب 23غرفه در جنب مصلی قدس زاهدان از امروز به مدت یک هفته از ساعت8صبح تا7عصرآماده بازدید همه علاقمندان می باشد.
 

نظرات بسته شده است.