از گلایه یک بازیگر دیگر به صحبت های لیلا حاتمی تا پیچیده شدن تولید سریال شهید حججی+عکس

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، شانزدهمین روز از اسفندماه ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می‌توان به سخت و پیچیده شدن ساخت سریال شهید حججی و سر و صدا به پا کردن زیاد افسانه هزار پایان اشاره کرد.


پیر که می‌شویم همه فراموشمان می‌کنند/حال و هوای رادیو این روزها کاملاً بهاری است

بازیگر نمایش “هایلایت” گفت: وقتی جوان هستیم همه در کنارمان هستند و کلی پیشنهاد خوب بازی داریم اما تا پا به سن می گذاریم همه ما را فراموش می کنند.

صدیقه کیانفر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: بعد از بازی در نمایش “هایلایت” پیشنهادات بسیار زیادی برای تلویزیون داشتم اما متاسفانه به دلیل مشکلات و درد مفاصل پا نتوانستم آنها را قبول کنم.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

افسانه هزارپایان
فصل دوم افسانه هزارپایان سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد/آغاز پخش از ۱۵ فروردین سال ۹۷

بازیگر افسانه هزار پایان گفت: ۱۵ قسمت از افسانه هزارپایان پیش از این از تلویزیون پخش شد، اما فصل دوم که در حال فیلمبرداری است از ۱۵ فروردین ماه از شبکه نسیم پخش می‌شود.

ابراهیم شفیعی بازیگر و دوبلور سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره “افسانه هزار پایان” گفت: 15 قسمت از افسانه هزارپایان پیش از این از تلویزیون پخش شد اما فصل دوم که در حال فیلمبرداری است از 15 فروردین ماه از شبکه نسیم پخش می شود.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 


ساخت سریال شهید حججی کمی سخت و پیچیده شده است

دستیار کارگردان و برنامه ریز سریال شهید حججی گفت: همسر شهید حججی نظرات و گفت و گوهایی دارند که باید به آن ها توجه و وارد متن شود. همچنین جلب نظر برخی نهادهای نظامی در مورد متن سریال شهید حججی و برای ساخت آن جدی است.

سید رسول صانعی دستیار کارگردان و برنامه ریز سریال “شهید حججی” در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره روند تولید این سریال گفت: متن سریال شهید حججی که در دست بررسی در سازمان صدا و سیما قرار دارد برای نحوه ساخت به مشکل خورده است.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

فیلم پست
زوج تام هنکس و مریل استریپ در سینما نفروخت

فیلم سینمایی “پست” آخرین ساخته استیون اسپیلبرگ با فروش جهانی 149 میلیون دلاری در رتبه 55 پرفروش ترین فیلم های سینما در سال 2017/2018 قرار داشته و این اتفاق برای اسپیلبرگ به نوعی شکست محسوب می شود.

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “پست” آخرین ساخته استیون اسپیلبرگ با فروش جهانی 149 میلیون دلاری در رتبه 55 پرفروش ترین فیلم های سینما در سال 2017/2018 قرار داشته و این اتفاق برای اسپیلبرگ به نوعی شکست محسوب می شود.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

دوست نداشتم برخی مشکلات بیرون از خانه عنوان شود/در مورد برخی نظرات شنونده باید عاقل باشد/ترجیح می دهم در موارد سیاسی هیچوقت اظهار نظری نکنم////////////////
بیان برخی صحبت‌ها توسط لیلا حاتمی در جشنواره برلین را دوست نداشتم/به اتفاقات منطقی نگاه کنیم نه احساسی

بازیگر سریال “همه خانواده من” گفت: اگر بخواهم ملی گرایانه به اظهارات “لیلا حاتمی” در جشنواره فیلم برلین نگاه کنم دوست نداشتم برخی صحبت‌ها بیرون از خانه عنوان شود.

کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص اظهارات لیلا حاتمی در حاشیه جشنواره فیلم برلین گفت: من کلاً معتقدم که آداب گفت‌وگو باید در میان ما ایجاد شود. اگر بخواهم ملی گرایانه به اظهارات “لیلا حاتمی” در جشنواره فیلم برلین نگاه کنم دوست نداشتم برخی صحبت‌ها بیرون از خانه عنوان شود.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

گروه پازل بند در اهواز روی صحنه می رود/ طنین خدا به همرات در سینما هلال+عکس
دیدار گروه پازل بند با مخاطبان در اصفهان/طنین خدا به همرات در تالار رودکی

کنسرت گروه پازل بند روز پنجشنبه 24 اسفند ماه در دو نوبت 18:30 و 21:00 در تالار رودکی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، گروه موسیقی “پازل بند” در جدیدترین کنسرت استانی خود در اصفهان با طرفداران خود دیدار می کند.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 


همایون شهنواز درگذشت/خداحافظی با کارگردان دلیران تنگستان

همایون شهنواز کارگردان سریال “دلیران تنگستان” امروز صبح بعد چند روز بستری شدن در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

همایون شهنواز بر اثر سانحه سوختگی درگذشت/خداحافظی با کارگردان دلیران تنگستانبه گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، همایون شهنواز کارگردان سریال “دلیران تنگستان” امروز صبح بعد چند روز بستری شدن در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

هادی حجازی فر از ملاقلی‌پور تا حاتمی‌کیا/بازیگر فیلم لاتاری به دنبال اولین سیمرغ جشنواره فجر
هادی حجازی فر از ملاقلی‌پور تا حاتمی‌کیا/بازیگر فیلم لاتاری به دنبال اولین سیمرغ جشنواره فجر

سه سال پیش شاید کمتر کسی بعد از نام بردن “هادی حجازی فر” وی را می شناخت اما در طول حدوداً سه سال همه چیز برای این بازیگر سینما تغییر کرد.

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سه سال پیش شاید کمتر کسی بعد از نام بردن “هادی حجازی فر” وی را می شناخت اما در طول حدوداً سه سال همه چیز برای این بازیگر سینما تغییر کرد. حجازی فر اولین تجربه سینمای خود را در سال سال 1382 و در فیلم “مزرعه پدری” به کارگردانی “رسول ملاقلی پور” رقم زد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

 انمیشن جذاب
گیشه ناموفق برای انیمیشن نامزد اسکار

انیمیشن کمدی “فردیناند” به کارگردانی “کارلوس سالدانها” اکران بین‌المللی خود را از 15 دسامبر 2017 و از امریکای شمالی آغاز کرد ولی نتوانست گیشه چندان خوبی را از آن خود کند.

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، انیمیشن کمدی “فردیناند” به کارگردانی “کارلوس سالدانها” اکران بین‌المللی خود را از 15 دسامبر 2017 و از امریکای شمالی آغاز کرد ولی نتوانست گیشه چندان خوبی را از آن خود کند.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 


آستان قدس رضوی در مناطق محروم کتابفروشی ایجاد می‌کند/سهم آستان قدس رضوی در رونق مطالعه مفید

آستان قدس رضوی با هدف‌گذاری دقیق و سنجیده، از سال 1365 با تأسیس انتشارات آستان قدس رضوی (به‌نشر) تلاش کرده است که سهم قابل توجهی را در عرصه کتاب و کتابخوانی و صنعت نشر کتاب داشته باشد.

حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی در گفت‌وگو خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان با اشاره به کارنامه نشر به‌نشر در دو سال گذشته گفت: این مرکز انتشاراتی در سال1395، علاوه بر تولید و انتشار 415 عنوان کتاب و 170عنوان محصول، کار آماده سازی 355 عنوان اثر برای عرضه الکترونیک را انجام داد.

برای مشاهده ادامه گفت و گو اینجا کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ