خوابی که مدافع حرم را راهی مسیر شهادت کرد

راحله محمدی روز دوشنبه در آستانه روز شهید در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: احمد من فقط 21 سال داشت که از منطقه کوار از توابع استان فارس از تیپ فاطمیون به سوریه اعزام شد، اما خوابی که دید وی را به مسیر شهادت هدایت کرد
این مادر شهید که خود 35 سال دارد، ادامه داد: احمد دو بار راهی سرزمین عاشقان یعنی کربلا شد، بار اول که به این سفر زیارتی و معنوی رفت، درباره رفتن به سوریه و دفاع از حرم حضرت زینب (س) صحبت می کرد.
محمدی ادامه داد: پسر شهیدم پس از دومین بار رفتن به کربلا به صورت جدی می گفت می خواهم به سوریه بروم.
این مادر شهید خوابی را که فرزندش دیده بود را این گونه تعریف کرد و اظهار داشت: پسرم خواب دیده بود که در حرم امام حسین (ع) یک آقای قد بلند و زیبا به وی می گوید که اکنون وقتش رسیده، آیا شما می روی از خواهرم دفاع کنی؟
محمدی مادر شهید احمد ابراهیمی افزود: از شوق این خواب به ما می گفت من می خواهم بروم سوریه، من خیلی موافق این سفر نبودم چون واقعیتش می دانستم که شاید شهید شود و بهانه هایی می آوردم و می گفتم ما غریبیم؛ نرو ولی فرزند شهیدم می گفت من باید راه امام حسین (ع) را بروم تا اینکه رفت و یکم شهریور ماه امسال به شهادت رسید.
این مادر شهید اضافه کرد: پسرم در روز 23 ماه مبارک رمضان در خردادماه سال 1396 از طرف سپاه شیراز راهی سوریه شد و در یکم شهریورماه شربت شهادت را نوشید و ما را تنها گذاشت و برای همیشه از بین ما رفت.
این مادر شهید با چشمانی اشکبار گفت: خیلی دوست داشتم او را ببینم، اگر چه سه دختر و دو پسر دیگر هم دارم و احمد فرزند دوم من بود، اما برایش خیلی دلتنگ و آرزوی دیداری دارم که دیگر ممکن نیست و فقط خاک مزارش آرامش بخش قلب این مادر دل سوخته است.
وی احمد را بچه ای خیلی با محبت توصیف کرد و افزود: خاطرات زیادی از این پسر شهیدم دارم اما از بیان آنها عاجزم من به خاطر شهادت پسرم اکنون غصه های زیادی دارم.
محمدی خاطرنشان کرد: همان روزی که فرزندم شهید شد به ما اطلاع دادند که فرزندم به شهادت رسیده است اما بعد از 10 روز پیکرش به دست ما رسید و روز 12 شهریور خاکسپاری شد.
شهید احمد ابراهیمی، از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در تاریخ اول شهریورماه جاری در جبهه تدمر سوریه به فیض عظیم شهادت دست یافت که پیکر پاکش پس از ورود به فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز، مستقیم به شهرستان کوار انتقال یافت.
اجتمام ** 7268**1569
** آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

ارسال یک پاسخ