قم| کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم تدوین شد

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سردار سید جواد هاشمی ظهر امروز در حاشیه دیدار با آیت‌الله نوری همدانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تدوین کتاب وصیت‌نامه شهدا به توصیه و درخواست آیت‌الله نوری بوده  است، اظهار داشت: کتاب وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس استان قم  در حال حاضر تدوین‌شده است و جلد دوم آن نیز در آینده منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه 6 هزار و 6 شهید در استان قم وجود دارد، افزود: سه هزار و 500 شهید را در شهدای گلزار، 750 شهید در شیخان، 450 شهید در گلزار شهدا و برخی دیگر از شهدا به‌صورت متفرقه در دیگر امام‌زاده‌ها آرامیده‌اند.

مدیرکل بنیاد شهید استان قم به تعداد شهدای مدافع حرم اشاره و تصریح کرد: استان قم دارای  464 شهید مدافع حرم است که نسبت به استان‌های دیگر بیشترین شهید مدافع حرم را  دارد.

وی با اشاره به برنامه‌های پایش سلامت جانبازان تصریح کرد: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای افزایش سلامت جانبازان برنامه‌هایی مختلفی ازجمله انجام آزمایش‌ها و غیره را در دستور کار خود قرار داده است، همچنین برگزاری بیش از 7 هزار برنامه اردویی از دیگر برنامه‌هایی بوده که برای جانبازان انجام‌شده است.

ارسال یک پاسخ