پزشک ایرانی مروج فرهنگ ایثار و شهادت را بیشتر بشناسید

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، در گوشه این شهر به دور از هیاهو با وجود شهرت جهانی و دریافت چندین تقدیرنامه از مجامع بین‌المللی و با وجود کسب تجربیات علمی در ارتباط با بیماری‌های پوست و مو در مجمع پزشکی درمانی مرحوم باغبان ساری در مرکز درمانی که کمترین ویزیت از بیماران دریافت می‌شود مشغول خدمت است.

بیماران این پزشک علاوه بر رضایت‌مندی از عملکرد درمانی از حسن خلق این پزشک رضایت کامل داشته و با حوصله آمیخته با تجربیات بسیار زیاد مشغول طبابت می‌شود.

دو روز در هفته در این مرکز درمانی مشغول طبابت است، بقیه ایام هفته در غالب کمک به بیماران نیازمند به مناطق محروم سفر می‌کند، به دلیل تجربیات بسیار مناسبی که در زمینه درمان بیماری‌های پوستی در شاخ آفریقا کسب کرده است به همین دلیل تجربیات و دانش این پزشک حاذق کشور مورد توجه مسئولان وزارت بهداشت قرار گرفته است.

تا اینجا کار دکتر سید ناصر عمادی فقط پزشک بدون مرز است که تلاش دارد تجربیات خویش را در اختیار مردم در نقاط محروم جهان قرار دهد.

مسیر قصه زمانی تغییر می‌کند که این پزشک متخصص و متبحر عاشق شهدا هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است.

هدفش از حضور در شاخ آفریقا طبابت و درمان بیماران پوستی سخت در آفریقا به نام پزشک دلسوز اهل جمهوری اسلامی است که در راستای اقدامات ترویجی برای فرهنگ ناب اسلامی ایران موفق به احداث دو بیمارستان به نام ائمه اطهار، امام رضا(ع) و امام حسین(ع) شد.

اقدامات این پزشک به حدی در شاخ آفریقا مورد توجه قرار گرفته که سفیر این کشور تنها برای قدردانی از این انسان دلسوز و فرهیخته در مراسم تجلیل از این پزشک حاذق به قائم‌شهر سفر کرده است.

از دکتر عمادی و خدماتش باید هر روز نوشت، او سفیر سلامت جمهوری اسلامی ایران و پیام‌رسان خون شهدا در اقصی نقاط جهان است.

در روزهای اخیر در مراسمی که ترکیه حضور پیدا کرد، بار دیگر برگ زرین از اقدامات خویش را به نمایش گذاشت و در این مراسم در ارتباط با منویات شهید محسن حججی صحبت به میان آورد.

این پزشک ایران به حدی شیوا، بلیغ و رسا در ارتباط با خدمات شهید حججی حرف زد که بسیاری از دانشجویان این دانشگاه بلافاصله پس از اتمام صبحت‌های این پزشک تصاویری از شهید حججی را پس از مراسم در دست گرفته و با دکتر عمادی عکس یادگاری گرفتند.

تصویر شهید حججی در دستان دانشجویان ترکیه مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

دکتر عمادی تنها در چند دقیقه کوتاه درباره هدف شهادت این شهید بزرگوار و نیز مظلومیت آن صحبت به میان آورد ولی پیام به حدی دلنشین بود که دانشجویان حاضر در مراسم را مجاب کرده است که تصاویری زیادی از این شهید تهیه کرده و در کنار دکتر عمادی عکس یادگاری بگیرند.

از اینجا قصه دکتر سید ناصر عمادی سفیر سلامت ایران در جهان، پزشک بدون مرز دارای دانش علمی بسیار قیمت که مروج فرهنگ شهادت هست و از اینکه پیام آور شهدای انقلاب اسلامی ایران است به خودش می‌بالد.

 

ارسال یک پاسخ