امنیت امروز ثمره مجاهدت مدافعان حرم و شهدا است

سامره کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه شهید کمالی سومین فرزندم بود به بیان خصوصیات اخلاقی وی پرداخت و افزود: سعید خواندن نماز را از دوران کودکی شروع کرد و در دوران راهنمایی با قرآن و روزه عجین شد به طوری که همواره در مدرسه به عنوان پیش نماز اقامه نماز می کرد.

مادر شهید مدافع حرم کمالی با بیان اینکه مخالفتی با اعزام او به سوریه نداشتم، ادامه داد: مدام از من می خواست برایش دعا کنم تا مانند حضرت زهرا (س) محل دفنش گمنام باشد و بالاخره به خواسته قلبی اش  رسید و بعد از شهادت در سوریه پیکرش هنوز به کشور باز نگشته است.

وی ادامه داد:شهید کمالی در ۲۱ سالگی ازدواج کردو در زمان شهادت تنها ۲۵ سال داشت و از او یک فرزند به جا مانده که در زمان شهادت دو سالش تمام نشده بود.

 مادر شهید کمالی که در اولین روز های  سال نو در مناطق عملیاتی  جنوب کشور به سر می برد با بیان اینکه با شنیدن خبر شهادت فرزندم نماز شکر خواندم و او را به حضرت زهرا (س) تقدیم کردم، تصریح کرد: حس می کنم شهید کمالی هنوز در کنارم است و همانند شهدای دوران دفاع مقدس در یادها زنده است و نظاره گر تمامی اعمال ما است.

وی از دلتنگی های خود گفت و افزود: زمانی که از نبود فرزندم دلتنگ می شوم به یاد مادران شهید دیگری می افتم که چندین فرزند خود را در راه  خدا و حمایت از حریم اهل بیت (ع) تقدیم کرده اند و از خدا می خواهم که فرزندم را قبول کند.

مادر شهید کمالی اثر حضور مدافعین حرم برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) را امنیت امروز کشور خواند و خاطر نشان کرد: امنیت و آسایشی که در کشور حاکم است مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی ،دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است و باید قدر این امنیت را بیشتر بدانیم.

ارسال یک پاسخ