غوغای قسمت 17 پایتخت پنج/ یک حس مشترک و آشنا +تصاویر

گروه سیاسی جهان نیوز: آخرین ساعات سریال پایتخت پنج صحنه های را به تصویر می کشد که هیجان، غیرت، نعمت امنیت، فداکاری مدافعان حرم و … در مخاطبان گسترده خود زنده کرده است.

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از جهان نیوز، وقتی حتی در یک فیلم و سریال تلوزیونی نیز ناموس ایرانی زیرچکمه داعشی قرار می گیرد، دیدن آن برای بسیاری قابل تامل نیست و البته این همان رمز و انگیزه ای است که بسیاری از مدافعان حرم را به سوریه کشاند.

در این میان واکنش کاربران فضای مجازی نیز به قسمت 17 پایتخت جالب و دیدنی است.

وحید یامین پور فعال رسانه‌ای درباره قسمت شنبه شب این سریال نوشت: سریال پایتخت هرچه به پایان نزدیکتر می‌شود، شور و هیجان بیشتری را به مخاطبان منتقل می‌کند.
  مهدی محمدی در توئیتر خود درباره سریال پایتخت 5 نوشت:
 
  سیدحسین نقوی حسینی در توییتر خود درباره سریال پایتخت 5 و تاثیر گذاری نوشت: حسین کازرونی در خصوص جمله‌ای از شهید چمران و ارتباطش با سکانس تاثیرگذار سریال نوشت: «وقتی شیپور جنگ نواخته می‌شود مرد از نامرد مشخص می‌شود!» هرکی این قسمت #پایتخت۵ رو دیده میفهمه این جمله شهید چمران یعنی چی! معنی واقعی جنگ و مقاومت در برابر خون‌آشامان تاریخ؛ از کربلای حسینی تا کربلای فرزندان خمینی و خامنه‌ای!

امیر حسن‌شاهی هم با تقدیر از موسسه اوج برای چنین سروده دلنشینی نوشت: اَجر و قُرب ضربه‌ای که بر و بچه‌های #اوج به داعش زدن کمتر از مدافعان حرم نیست.

مهدی شیعه‌زاده هم در این مورد نوشت: بنظرم امشب قشنگ‌ترین چیزی که تو #پایتخت۵ نشون داده شد، حس نا امنی از جانب دشمنی بود که اگه تو سوریه جلوش رو نمیگرفتیم، باید تو همدان و کرمانشاه باهاش می‌جنگیدیم اون خرابه میتونست تو ایران باشه!

حمید رسایی درباره سریال پایتخت 5 و رشادت های مدافعان حرم در توییتر خود نوشت:
     
 

ارسال یک پاسخ