مثلث «آمریکا ـ اسرائیل ـ عربستان» اتاق فکر حمله به خان‌طومان/ ایران پرچم‌دار مبارزه با اسلام‌های انحرافی

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران با بیان اینکه خطر داعش برای جهان بود و منوط به یک منطقه نبود،گفت: امنیت نعمت بزرگی است و بخشی از وحشی‌گری داعش را در سریال پایتخت 5 دیدید که چگونه شهدای مدافع حرم دوری از خانواده و فرزندان را تحمل کردند و برای امنیت کشور و دفاع از ناموس ملت ایران اسلامی به شهادت رسیدند.

سردار حمیدرضا رستمیان در مراسم سالگرد شهدای خان‌طومان یادبود شهیدان سالخورده، بواس، خلیلی در حسینیه لشکر عملیاتی 25 کربلا با بیان اینکه خطر داعش برای جهان بود و منوط به یک منطقه نبود، اظهار کرد: امنیت نعمت بزرگی است و بخشی از وحشی‌گری داعش را در سریال پایتخت 5 دیدید که چگونه شهدای مدافع حرم دوری از خانواده و فرزندان را تحمل کردند و برای امنیت کشور و دفاع از ناموس ملت ایران اسلامی به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه در زمان امام علی(ع) هم اسلام اموی داشتیم که در جهالت به‌سر می‌بردند و الان هم تاریخ تکرار شد و ما اسلام آمریکایی داریم، افزود: داعش اسلام انحرافی و آمریکایی را ترویج کرد ایران اسلامی پرچم‌دار مبارزه با اسلام‌های انحرافی است و برخی در گرد و غبار و فتنه بصیرت لازم را ندارند و منحرف می‌شوند و بی‌بصیرت‌ها براساس معیارهای دنیایی تصمیم می‌گیرند.

رستمیان با اعلام اینکه تمام استبار جهانی در مقابل اسلام ناب قرار گرفتند و به دنبال کشتار شیعیان و تجزیه کشورهای اسلامی هستند هدیه امنیت جهان و ایران اسلامی را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم، تصریح کرد: خیلی‌ها با زبان ناقص خود می‌گویند شهدای مدافع حرم برای پول رفتند که این اصلا درست نیست چون آنان برای اعتقادات خود شهید شدند.

فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران با اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های درخشان و مقتدر است که برای امنیت کشور شهدای بسیاری تقدیم کرد، تصریح کرد: خان‌طومان یک رویداد حماسی برای مازندران و کشور است در خان‌طومان نسل جوان و با سابقه در کنار هم حضور داشتند.

وی با بیان اینکه خان‌طومان یکی از مناطق سوریه بود اما شهدا آن را حماسه‌ساز کردند، گفت: شهدا در خان‌طومان بیشترین خسارت و تلفات را به دشمن وارد کردند، فرماندهی اتاق فکر حمله به خان‌طومان در آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود بود.

ارسال یک پاسخ