نصیرزاده: دانشگاه پیام نور پیشگام در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور گفت: در این دوره از مسابقات مجموعا ۱۴۴ سوارکار حضور داشتند که ۲۰ سوارکار دانشجوی پسر پیام نور در این دوره از مسابقات به رقابت با سوارکارانی از سایر باشگاه‌ها پرداختند. 

نصیرزاده بیان کرد: در این دوره از مسابقات حسن صفدری از باشگاه نزاجا؛هومان جلالی از باشگاه نزاجا، امیرحسین مکاری نژاد از باشگاه آریا ،بهرام وجدانی ازپیام نور به ترتیب مقام های اول تا چهارم را کسب کردند. علی رقم شایستگی وصعود به فینال این دوره از مسابقات توسط حمیدرضا حاجی کندی دانشجوی دانشگاه پیام نور که عضو تیم ملی رشته پرش با اسب نیز می باشند موفق به دریافت مدال نگردیند که از حوادث این مسابقات بود.

وی ادامه داد: این مسابقات توسط انجمن سوارکاری دانشگاه پیام نور و به همت هیات سوارکاری استان تهران برگزار گردید که به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور وبه نفرات اول تا ۴ کاپ وحکم قهرمانی اهدا گردید. 

نصیرزاده بیان کرد: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات  که با حضور خانواده معظم شهدای دانشجو مدافع حرم برگزار گردید با اهدا لوح وهدایی از سوی امین ناجی معاون فرهنگی اجتماعی و علی کریمی ریس هیات سوارکاری استان از خانواده های شهدا مدافع حرم دانشگاه پیام نور وتجلیل و قدردانی شد.

ارسال یک پاسخ