فیلم مستند مدافعان حرم در قزوین ساخته می شود

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار مهر، همزمان با ولادت با سعادت امام حسین(ع)، رئیس و کارکنان حوزه هنری قزوین روز پنجشنبه با سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(ع) استان قزوین دیدار کردند.

در این جلسه علی هوشمند اشاعه ارزش های انقلاب اسلامی، تربیت نیروی جوان و تولید آثار فاخر را جزو اهداف و رسالت های مشترک برشمرد و گفت: با وجود هنرمندان شاخص و نیروی انسانی با انگیزه، این مرکز آمادگی لازم برای تولید و اجرای برنامه های فرهنگی را دارد.

وی افزود: فرهنگ شهادت پشتوانه جبهه بزرگ مقاومت اسلامی است  به همین مناسبت در نظر داریم با توجه به در پیش بودن کنگره سه هزار شهید دفاع مقدس استان قزوین  با همکاری معاونت فرهنگی سپاه صاحب الامر(عج) فیلم مستندی از زندگی و سیره مدافعان حرم تولید کنیم.

در ادامه این جلسه سردار شاهرخی با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته بر آمادگی سپاه در جهت اجرای برنامه های مشترک فرهنگی اثر بخش تاکید کرد.

در ادامه این دیدارها جلسه مشترک هماهنگی نیز با حضور؛ سرهنگ عباس گنجی جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج)، سرهنگ محمد امیری مقدم معاون فرهنگی اجتماعی سپاه صاحب الامر(عج) برگزار شد.

ارسال یک پاسخ