حضور مدافعان حرم اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشاند

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از ایسنا،سردار محمدعلی حق‌بین از فرماندهان مدافع حرم در دیدار با کارکنان تبلیغات اسلامی رشت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،اظهار کرد:موفقیت‌های کسب شده در منطقه با تیزبینی و هوشیاری مقام معظم رهبری بوده است .

وی به جنایت‌های داعش در سوریه اشاره کرد و افزود: جنایتی که داعش در سوریه مرتکب شده در طول تاریخ کم‌نظیر است .

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه تمام پیروزی‌های کسب شده توسط جبهه مقاومت با عنایت خداوند است، اظهار کرد:خداوند اراده کرد مردم مظلوم منطقه در مقابل استکبار ایستادگی کرده و به پیروزی برسند .

حق‌بین، افتخار پیروزی جبهه مقاومت در سوریه را متعلق به مقام معظم رهبری و بیداری ملت ایران دانست و بیان کرد:حضور مدافعان حرم در سوریه اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشانده است.

وی به تثبیت و ماندگاری دولت سوریه در این کشور اشاره کرد و ادامه داد:دشمن به‌دنبال کشاندن درگیری به ایران اسلامی بود، اما این ترفند دشمن با درایت مقام معظم رهبری خنثی شده است.

فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان با تأکید بر اینکه نقشه‌های دشمن علیه نظام اسلامی باید برای مردم تبیین شود، متذکر شد:روحانیون و هیئت‌های مذهبی امر مذکور را برای مردم بیان کنند .

حق‌بین به طراحی دشمن علیه عفاف و حجاب اشاره کرد و یادآور شد:دشمن برای از بین بردن حیا و عفت خانواده‌ها برنامه‌ریزی بسیاری کرده و به‌دنبال بیرون کردن جوانان از صحنه است.

حجت‌الاسلام صادق دوستار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت نیز در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه یادآور شد:سرداران گیلانی بسیاری از حرم اهل بیت(علیهم السلام)دفاع کردند که باید در مناسبت‌های مختلف از آنان تجلیل به عمل آید.

وی با بیان اینکه سردار حق‌بین برای گیلانی‌ها مانند سردار سلیمانی است،عنوان کرد:مدافعان حرم برای ملت ایران عزت آفریدند و اقتدار امروز ما در جهان مدیون رشادت و ایثار این عزیزان هستیم.

این مسئول فرهنگی با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغان دینی باید حوادث منطقه را بیان و در مجالس و منابر برای مردم روشنگری داشته باشند،تاکید کرد:ما نمی‌توانیم درباره حوادث منطقه به‌ویژه جنایات دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) بی‌تفاوت باشیم و بلکه باید برای آحاد ملت به‌ویژه جوانان و نوجوانان عمق فاجعه تبیین شود .

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ