برگزاری یادواره شهدای دیواندره کردستان در چهارمحال و بختیاری

فریبرز نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر گفت: این مراسم یادواره روز پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 از ساعت 8:30 صبح الی 13 در مجتمع فرهنگی لاله شهرکرد برگزار می‌شود.
وی، ضمن دعوت از جامعه ایثارگری و کلیه اقشار مردم برای حضور در این مراسم، هدف از برگزاری این یادواره را زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.
نجفی افزود: شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس و به‌ویژه شهدای مدافع حرم از شگفتی‌های تاریخ بشریت هستند، زیرا آن‌ها به خاطر دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) و میهن اسلامی‌مان از زندگی راحت و خانواده و عزیزان خویش گذشتند و در کشوری غریب جان خود را فدا کردند. قطعاً این عزیزان و خانواده‌های آن‌ها بیشترین اجر و منزلت را نزد خدا دارند.
وی خاطرنشان کرد: شهید نجف یوسف پور جزء «پنج آذرخش» دیواندره کردستان در مرداد 1327 در شهر ناغان از توابع شهرستان کیار، استان چهارمحال و بختیاری متولد تا پایان دوره کارشناسی درس خواند، رئیس آموزش‌وپرورش دیواندره بود که در 28 تیر 1360 در درگیری مسلحانه با گروهک ضدانقلاب به شهادت رسید.

ارسال یک پاسخ