دانشجوی بسیجی باید در دانشگاه مدافع حریم انقلاب باشد

دانشجوی بسیجی باید در دانشگاه مدافع حریم انقلاب باشد   به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دانشجوی بسیجی باید در راه جذب افراد غیرانقلابی، خود را برای سخت‌ترین توهین‌ها و موانع آماده کند.

کیخا با گرامیداشت یاد و خاطره شهید «محبعلی فارسی» اظهار داشت: بزرگترین و مهمترین شاخصه او بعنوان اعجوبه جنگ، اعجوبه جذب، فرمانده گردان ۴۰۹ لشکر ۴۱ ثارا…، اسطوره تک شلمچه و فاتح قلاویزان، اخلاق و منش وی بود.

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان بر خدمت به مردم تأکید و عنوان کرد: خادم مردم بودن یعنی مردم ارباب ما هستند و اگر ارباب بر سر رعیت بزند، رعیت حق حرف زدن ندارد؛ باید این را مسئولان کشور بدانند.

وی افزود: دانشجوی بسیجی نوکری مردم را تمرین می‌کند؛ با همین نوکری می‌توان غیر انقلابی را به شرط برنامه داشتن جذب کرد؛ اگر سیلی زدند و بی احترامی کردند باز هم باید در میدان بمانیم.

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در دانشگاه هم می‌توان مدافع حریم شد ابراز داشت: اگر جنگ همیشگی حق و باطل را باور کنیم، پس می‌شود در دانشگاه هم حرم حضرت زینب (س) اسیر شود و در آن صورت باید ما مدافع حریم باشیم و خدا نکند شرمنده شهدای مدافع حرم شویم.
 

ارسال یک پاسخ