امروز؛ پایان ثبت نام برای اردوی جهادی انصارالزهرا(س)

امروز؛ پایان ثبت نام برای اردوی جهادی انصارالزهرا(س)

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ ثبت نام نهمین دوره جدید خدمت‌رسانی گروه جهادی انصارالزهرا(س) – به یاد شهید جهادگر مدافع حرم حمیدرضا اسدالهی – از تاریخ 6 مرداد آغاز شده است و تا امروز، 17 مرداد ادامه دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند با پر کردن فرم ثبت نام که در سایت رسمی گروه جهادی انصارالزهرا(س) قرار گرفته، ثبت نام اولیه را انجام دهند.

بر اساس این گزارش، اردو ویژه عموم براداران و خواهران بوده و حداقل سن 18 سال است. در بخش خواهران فقط افراد ساکن تهران و شهرهای اطراف می‌توانند ثبت نام کنند.

 زمان اردو، 30 مرداد تا 6 شهریور ۹۷ اعلام شده و حرکت روز 29 مرداد شب هنگام از قطعه 50 بهشت زهرا(س) تهران(کنار مزار شهید اسدالهی) خواهد بود.

جهادگران در روز سه‌شنبه ابتدا به زیارت حرم علی ابن موسی الرضا(ع) رفته و دعای عرفه را در حرم می‌خوانند. تاریخ برگشت نیز سه‌شنبه، 6 شهریور است. امکان دارد در صورت هماهنگی در روزهای 7 و 8 شهریور و در انتهای اردو نیز برنامه زیارتی در مشهد مقدس همزمان با عید غدیر برگزار شود.

محل برگزاری اردو، روستاهای محروم مناطق مرزی (دهستان شعبه در نزدیکی منطقه خواف) استان خراسان رضوی و عرصه‌های فعالیت در زمینه بهداشتی، درمانی، فرهنگی، آموزشی، عمرانی و اشتغال‌زایی(اقتصادمقاومتی) است.

ارسال یک پاسخ