3 تا 7 شهریورماه؛ زمان برگزاری جشنواره سراسری قرآن یادواره شهدای مدافع حرم در شیراز

3 تا 7 شهریورماه؛ زمان برگزاری جشنواره سراسری قرآن یادواره شهدای مدافع حرم در شیراز

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس با اعلام خبر فوق گفت: دومین جشنواره سراسری قرآن با حضور 404 نفر از مددجویان، کارکنان و خانواده‌های آنان در شیراز برگزار می‌شود.
وی افزود: 198 نفر از خواهران و 206 نفر از برادران در دو رده سنی 12 تا 18 سال و 18 سال به بالا با هم به رقابت خواهند پرداخت.
مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: بانوان در رشته‌های حفظ، ترتیل و تحقیق و آقایان در رشته‌های حفظ، ترتیل، تحقیق و اذان در این مسابقات شرکت می‌کنند.
بذرافشان با بیان اینکه فعالیت‌های قرآنی نقش مهمی در ایجاد روحیه نشاط دینی و معنوی در بین مددجویان این نهاد دارد، گفت: این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ و ارتقای دانش قرآنی، افزایش بصیرت دینی و شناسایی استعدادهای درخشان در کمیته امداد امام(ره) برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: مسابقات قرآنی بانوان در کانون فرهنگی حضرت زینب(س) و آقایان در مجتمع فرهنگی و تربیتی شهید آیت‌الله ربانی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
مدیر کل کمیته امداد فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر بسیاری از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس فعال قرآنی هستند، گفت: کمیته امداد از قاریان، حافظان و فعالان قرآنی حمایت‌های بیشتری می‌کند.
یادآور می‌شود، حدود 314 هزار مددجو در استان فارس از خدمات حمایتی نهاد کمیته امداد امام‌خمینی(ره) بهره‌مند هستند.
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ