رقابت‌های قرآنی خانواده کمیته امداد کشور در شیراز پایان یافت

رقابت‌های قرآنی خانواده کمیته امداد کشور در شیراز پایان یافت

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از ایکنا از فارس، مراسم اختتامیه دومین مسابقات سراسری قرآن «یادواره شهدای مدافع حرم» ویژه مددجویان، کارکنان و خانواده کمیته امداد امروز، 7 شهریورماه در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ـ رفاهی دانشگاه شیراز در حال برگزاری است.
محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس در این مراسم گفت: با عنایت صاحب قرآن و ارواح پاک شهدا، این دوره از جشنواره که دومین جشنواره سراسری قرآن کریم که مزین به نام شهدای مدافع حرم با صبوری و متانت متسابقان در سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار شد.
وی با بیان اینکه این مسابقات طی روزهای 3 تا 7 شهریورماه جاری به میزبانی شیراز برگزار شد، افزود: شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) به وسیله برگزاری چنین برنامه‌های عطرآگین به رایحه خوش قرآن می‌شود.
بذرافشان اظهار کرد: از زمان حضور آقای فتاح در کمیته امداد، عنایت ویژه‌ای به مباحث قرآنی شده است که خوب است این مسئله تداوم داشته باشد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری مسابقات قرآن، ترویج فرهنگ قرآنی و دستیابی به سبک زندگی و اخلاق قرآنی است، گفت: بحمد الهی آنچه که طی این ایام از متسابقان این جشنواره مشاهده کردیم، آن بود که عنایت ویژه‌ای به اخلاق قرآنی در میان آنان وجود دارد.
وی در ادامه سخنان خود با تصریح اینکه در این دوره از مسابقات 404 نفر از مددجویان، کارکنان و خانواده کمیته امداد کشور به رقابت پرداختند، گفت: امروز و در این مراسم نفرات اول تا سوم هر رشته و هر مقطع تجلیل خواهد شد.
بذرافشان در پایان ابراز امیدواری کرد:‌ این جشنواره قرآنی که مزین به نام شهدای مدافع حرم است، سرفصل و آغاز و برکت سایر کارهای فرهنگی در ایران اسلامی و تمام استان‌های کشور باشد.
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ