ایران با وجود شهدا به هیچ قدرت، ابزار و تجهیزات دیگری نیاز ندارد

– اخبار استانها –

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرگزاری تسنیم از تهران، سردار رضا مازندرانی در مراسم رونمایی از تندیس شهید حججی در بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه شهدا زنده هستند و نزد ما روزی می‌خورند اظهار داشت: خداوند شهدا را در جایگاه بالایی قرار داده است اگر فکر می‌کنید شهدا رفته‌اند اشتباه می‌کنید آنها در کنار شما هستند.                 

وی بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری شهدا مظهر قدرت ملت ایران هستند یعنی اینکه دولت ایران با وجود شهدا به هیچ قدرت، ابزار و تجهیزات دیگری نیاز ندارد چرا که شهدا عزتمند و افتخارآفرین هستند.

اصفهان| شهید حججی ما را به امام حسین(ع) نزدیک تر کردقزوین| شهید حججی مظلومیت شهدای مدافع حرم را به‌تصویر کشیدتولید فیلم زندگی «شهید طاها اقدامی» و «شهید حججی» دستاورد جشنواره فیلم مقاومت در اصفهان

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت‌ پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به رشادت بی‌نظیر شهدا افزود: به واسطه شهدا قدرتی داریم که مانند آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد در کجای دنیا چنین انسان‌هایی وجود دارد از شهید حججی تا بقیه شهدای انقلاب اسلامی همگی جلوه بارز ایثار و رشادت هستند.

مازندارنی عنوان کرد: زندگی شهدا مصداق معجزه الهی است همچنانکه مزار شهید سید احمد کلارک همواره بوی عطر می‌دهد که مادر شهید در این زمینه می‌گوید نماز شب شهید هیچ‌گاه قطع نشد.

وی با بیان اینکه قصه زندگی و شهادت شهدا نوعی معجزه الهی است گفت: باید شهدا را بشناسیم، راهشان را دنبال کنیم و به کل دنیا معرفی کنیم چرا که امروز بسیج دنیای اسلام به دنبال الگوگیری از شهدا است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت‌ پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به اینکه شهید حججی الگوی ظلم‌ستیزی است تأکید کرد: به واسطه شهدا در یکی از نقاط امن دنیا زندگی می‌کنیم و ملت ایران به یمن شهدا عزیزترین و با عزت‌ترین ملت دنیا هستند از این رو باید راه و مسیر شهدا را دنبال کرده و فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج کنیم.

ارسال یک پاسخ