روایت زندگی شهید حججی در شیراز رونمایی می‌شود

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از ایکنا از فارس، 19 مهرماه شهر شیراز میزبان محمدعلی جعفری نویسنده کتاب «سربلند؛ روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی» خواهد بود تا علاوه بر رونمایی این اثر، دوستداران کتاب شیرازی در نشستی صمیمی با این نویسنده دیدار و گفت‌و‌گو کنند.
در این نشست که با همکاری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، انتشارات شهید کاظمی و پاتوق کتاب شیراز برگزار می‌شود، جشن امضای کتاب سربلند نیز انجام می‌شود.
رونمایی و جشن امضا کتاب سربلند روز پنج‌شنبه، 19 مهرماه ساعت از ساعت 10 صبح در پاتوق کتاب شیراز به نشانی خیابان صورتگر، نبش کوچه 8 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
بنا بر این گزارش، کتاب خوش آوازه «سربلند» روایتی مستند و داستانی از کودکی تا شهادت محسن حججی است که در کمتر از ۱۰ روز به چاپ سوم و تیراژ ۷۵۰۰ نسخه رسیده است.
این اثر مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی این شهید مدافع حرم آشنا می‌کند و از زوایای دید مختلف از جمله خانواده، دوستان و همرزمان به معرفی شهید جهادگر محسن حججی می‌پردازد.
علاوه بر آن، این کتاب اسناد، تصاویر و دلنوشته های شهید حججی را نیز دربردارد که به جذابیت آن افزوده است. نام این کتاب از فرازهای بیانات مقام معظم رهبری پس از شهادت شجاعانه شهید حججی گرفته شده است.
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ