تجلیل از خانواده شهید محسن حججی در جشنواره هنر مقاومت

تجلیل از خانواده شهید محسن حججی در جشنواره هنر مقاومتبه گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از  حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت امروز و همزمان با رونمایی از کتاب «سربلند، شهید حججی از نگاه هنرمندان» از خانواده این شهید در شهر اصفهان تجلیل می‌کند.

امین صافی زاده مدیر روابط عمومی این جشنواره با اعلام این خبر گفت: همزمان با مراسم اختتامیه ورک شاپ‌های آموزشی بخش تبلیغات شهری که با استقبال خیره کننده و چشمگیر علاقمندان در استان اصفهان همراه بود، از خانواده شهید والامقام و سربلند مدافع حرم محسن حججی نیز تقدیر خواهد شد.

صافی زاده افزود: این مراسم عصر امروز و از ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های حوزه هنری استان اصفهان و با حضور جمعی از اساتید هنر‌های تجسمی کشور از جمله آقایان مسعود نجابتی، استاد حسین چمن خواه، سید محسن حسینی، مجتبی مجلسی و سید هادی قادری و شخصیت‌های و مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ پنجمین جشنواره هنر مقاومت، در ۱۰ بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ. پژوهشی» توسط گروه هنر‌های تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی و بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ