کتاب ناگفته‌های زندگی «شهید حججی» به مرز 20 هزار نسخه رسید

– اخبار فرهنگی –

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «سربلند» که مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی شهید آشنا می‌کند از همان آغاز با استقبال کم نظیر عموم مردم رو به رو شد و در کمتر از 5 ماه در انتظار چاپ هفتم و هشتم به سر می برد.

این کتاب حاوی اسناد، تصاویر و دلنوشته‌های شهید مدافع حرم محسن حججی است که به قلم محمدعلی جعفری نوشته و از زاویه دید خانواده، دوستان و همرزمان شهید روایت می‌شود و انتشارات شهید کاظمی در نظر دارد «سربلند» را در چاپ هفتم و هشتم با تیراژ 20 هزار جلد به مخاطبان ارائه کند.

نویسنده کتاب"سربلند": متأسفانه تصویری که از شهید حججی در رسانه‌ها منتشر شد، کامل نیست

 

انتشارات شهید کاظمی همچنین مسابقه بزرگ «شهید حججی» را با محوریت این کتاب از تاریخ 20شهریور الی 10دی ماه 1397  برگزار کرده بود که به تازگی مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان اسفندماه سال جاری تمدید شده است و علاقمندان می‌توانند با تهیه کتاب از فروشگاه‌های سراسر کشور و یا ارسال نام کتاب به شماره پیامک 3000141441 و همچنین مراجعه به سایت http://yon.ir/sarbolaand  و خرید اینترنتی کتاب در مسابقه شرکت کنند.

همچنین جوایز این مسابقه اعزام 5 نفر از برگزیدگان به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه(سلام الله علیها) اعلام شده بود که انتشارات شهید کاظمی از افزایش جوایز مسابقه کتابخوانی «شهید حججی» خبر داده است و به قید قرعه 8 نفر از برگزیدگان را به سفر عتبات عالیات اعزام خواهد کرد.

نحوه ارسال آثار این‌گونه است که شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ ها و کد سریال کتاب را به سامانه پیامکی 3000141441 ارسال کرده و یا آثار خود را در پیام رسان ها به شماره ی 09198769805 ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ