دعوت سازمان لیگ فوتبال ایران از اهالی فوتبال برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه هاست و شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی محقق شد.

کشورمان در حوزه های مختلف از جمله ورزش و عرصه های مختلف صنعتی، نظامی، فرهنگی، پزشکی و… مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

دهه فجر و یوم الله ٢٢ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است؛ در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، خانواده بزرگ فوتبال همراه با مردم همیشه در صحنه حضور پرشور در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی دشمن شکنانه ۲۲ بهمن خواهند داشت.امنیت امروز کشور ایران اسلامی را مدیون فداکاری ها، ایثاگری رزمندگان ، جانبازان ، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یاد و خاطره این عزیزان را هم گرامی می داریم.

سازمان لیگ فوتبال ایران از هیات های فوتبال استان ها و تمامی باشگاه ها دعوت می کند که همپای مردم عزیز ایران اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و را جشن بگیرند.

ارسال یک پاسخ