برترین‌های ورزش‌های رزمی قم تجلیل شدند

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از مربیان و قهرمانان تیم منتخب استان قم در مسابقات انتخابی تیم ملی کیک بوکسینگ و بر‌ترین مربیان بخش بانوان این رشته ورزشی چهارشنبه شب برگزار شد.

در این مراسم که در مجتمع فرهنگی نوربرگزار شد، خانواده شهید علی اکبر عربی یکی از شهدای مدافع حرم از سوی حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم مورد تقدیر قرار گرفت.

در بخش تجلیل از قهرمانان، با حضور روح الله رمضانی معاون توسعه امور ورزش و جواد محمدزاده رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم، مدال آوران بر‌تر و مربیان موفق تیم کیک بوکسینگ قم در مسابقات انتخابی تیم ملی در سمنان تجلیل شدند.

فیروز مختاری، سجاد قربانی، محمد امیدی. ناصر نصرتی، علی نوبهاری و علی کریمی، علیرضا قنبری، علیرضا فرکی و امیرحسین نظری ورزشکاران حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی بودند که عملکرد فوق العاده‌ای در کسب ۶ مدال مسابقات قهرمانی کشور در سمنان داشتند.

مراسم تجلیل از مربیان در دو بخش بانوان و آقایان به انجام رسید و حسن عباسی، ابوالقاسم افشاری مهر، علی اسماعیلی، علی یزدی وامیرحسین نیازمند مربیانی بودند که در بخش آقایان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش بانوان محبوبه کلهری، ‌ سمانه سلیمانی، ‌کبری محرابی و پروانه سادات سیدپور مربیان بانوی بودند که در این مراسم تجلیل تقدیر شدند.

تیم کیک بوکسینگ مردان قم چندی پیش در مسابقات انتخابی تیم ملی توانست در ۴ وزن، رزمی کار فینالیست داشته باشد و تیم بانوان قم نیز در مسابقات سبک آی کی ان قهرمانی کشور به مقام دوم رسید.

ارسال یک پاسخ