ولایت تقسیم شدنی و شراکتی نیست/ نخاله‌های بی‌خاصیت دنبال شورایی کردن رهبری هستند

به گزارش یادمان شهدای نجف آباد به نقل از خبرگزاری فارس از ملایر سردار عبدالفتاح اهوازیان عصر امروز در یادواره شهدای گردان 151 مسلم بن عقیل و شهدای مدافع حرم با اشاره به اینکه امروز هر چه داریم از رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس است اظهار داشت: متاسفانه برخی خون‌ شهدا و ارزش‌های انقلاب را فراموش کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بعد از هشت سال دفاع مقدس با پذیرش قطعنامه جنگ به اتمام رسید، بیان کرد: یک عده از پذیرش قطعنامه ابراز شادی و خوشحالی کردند اما امام راحل(ره) فرمود «ما جام زهر را نوشیدیم» و به ما دلداری دادند چرا که با هشت سال نتوانستیم درس عبرت را به دشمن بدهیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه دشمنان متجاوز، بعد از جنگ نیز در شهرهای مرزی ما کودکان را سرقت کرده و در برابر آن از خانواده‌هایشان پول درخواست می‌کردند، گفت: جنگ خاموش ما از همان موقع شروع شد.

وی با بیان اینکه رزمندگان ما بعد از جنگ نیز برای دفاع از کشور در مقابل متجاوزان ایستاده و در کنار جبهه مقاومت فلسطین از اسلام و انقلاب دفاع کردند، تصریح کرد: زمان جنگ، سوریه یکی از حامیان کشور ما در مقابل دشمن بود و با تجهیزات نظامی زیادی کشور ما را یاری کرد.

اهوازیان افزود: خیلی‌ها کمک‌های سوریه و روزهای جنگ را فراموش کرده‌اند و می‌گویند چرا مدافعین حرم و رزمندگان ما در کنار جبهه مقاومت در مقابل گروه‌های تکفیری ایستاده‌اند.

وی اظهار کرد: این‌ها امروز خون مطهر شهید را فراموش کرده‌اند؛ از خط ولایت خارج شده و به آمریکا لبخند می‌زنند و می‌گویند مگر بعد از 27 سال از جنگ تحمیلی چه اتفاقی برای کشور افتاده است.

این سردار دوران دفاع مقدس با اشاره به دستگیری سربازان متجاوز آمریکایی در آب‌های خلیج فارس توسط نیروهای سپاه گفت: این افتخار بزرگی برای نیروهای سپاه بود که تن دشمن را به لرزه درآورد و ما از حلاوت و پیروزی نیروهای سپاه هزاران بار خدا را شکر کردیم.

وی ادامه داد: ایستادگی و مقاومت رزمندگان و نیروهایی که امروز در آن سوی مرزها در مقابل جبهه کفر و داعش ایستاده‌اند باعث شده است که امروز امنیت در کشور ما حکمفرماست و اگر این شجاعت و دلاوری نبود شاید ما امروز وضعیتی بدتر از عراق و سوریه داشتیم.

این سردار دوران دفاع مقدس با اشاره به جسارت برخی به خون مطهر شهدا و شهدای مدافع حرم گفت: چطور برخی به خود جرات می‌دهند که این حرف‌ها را بزنند و این واقعا برای آنها قباحت دارد.

وی تصریح کرد: به این افراد باید گفت، آیا به کسانی که برای دفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) و دفاع ناموس مسلمانان در مقابل داعش ایستاده‌اند باید جسارت کرد؟

اهوازیان اظهار کرد: چرا در سال‌های گذشته که آمریکایی‌ها برخی ایرانیان مقیم ما را بی‌هیچ جرمی دستگیر می‌کردند و شکنجه می‌دادند کسی به دشمن اخم نکرد؟.

وی خطاب به افراد بی‌بصیرت و جسور به شهدا افزود: کسانی که دم از گفت‌وگوی تمدن‌ها می‌زنند امروز در مقابل دشمن ساکت شده‌اند و به خود جرأت جسارت به شهدا را می‌دهند.

این سردار دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امروز مشکل ما وجود برخی افراد بی‌بصیرت در مسئولیت‌های کشور است گفت: این افراد به مدافعان حرم می‌گویند شما در حرم چه می‌کنید؟ که البته رزمندگان ما پاسخ آنها را می‌دهند و می‌گویند مگر ما مرده‌ایم که داعش و تکفیری به حرمین مطهر تجاوز کرده و اهل بیت(ع) و خاندان مطهرشان را مورد جسارت قرار دهند.

وی خطاب به افراد بی‌بصیرت و اهل فتنه گفت: شهدای ما کسانی هستند که آنطور که خودشان می‌خواهند به شهادت می‌رسند و شما باید بروید به حال خودتان و کسانی که بیت‌المال را حیف‌ومیل می‌کنند و می‌خواهند بین مردم و نظام  شکاف ایجاد کنند برسید.

سرداراهوازیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما دو بال «جهاد و مقاومت» و «بصیرت و فرهنگ» را دارد تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنیم که بال جهاد و مقاومت امروز با دلاورمردی‌های مردانی چون مدافعین حرم و شهدای عزیزمان همچنان سرافرازانه به خود می‌بالد اما متاسفانه باید گفت بال بصیرت برخی از ما زخمی است.

وی افزود: این مقوله بی‌بصیرتی شامل برخی مسئولان و افرادی می‌شود که به دنبال تباهی و تفسیر انقلاب با رأی و نظر خود هستند و این تیپ آدم‌ها می‌خواهند  با پرسه زدن در کوچه‌های انقلاب به اهداف خود برسند.

این راوی دفاع مقدس خطاب به این افراد گفت: شمایی که انقلاب را به رأی خود تفسیر می‌کنید در زمان امام کجا بودید، شما فتانه‌های بی‌بصیرت در زمان فتنه ولایت را تنها گذاشتید و امروز حق ندارید سردمدار انقلاب باشید.

وی اضافه کرد: شما حق ندارید امروز مردم را به مسیری که خود می‌خواهید هدایت کنید و حرف و امام شهدا را زمین بیندازید.

اهوازیان با اشاره به بی‌بصیرتی این افراد اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی در دنیا یکه‌تازی می‌کند در حالی که تمام دنیا جنگ جهانی علیه اسلام با محوریت تشیع را شکل داده و بیش از 80 کشور در قالب گروه‌های داعش با ما می‌جنگند و از آن سو نیز بیش از 80 کشور نیز حامی اسلام و انقلاب و مرید ولی فقیه ما هستند و شما همچنان به آسیاب دشمن آب می‌ریزید.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبری برجام نتیجه زحمات شهدای انقلاب و شهدای هسته‌ای بود، افزود: بی‌بصیرت‌ها این موضوع را نمی‌فهمند و همچنان به دشمنی که امروز لباس میش پوشیده لبخند می‌زنند.

این سردار دفاع مقدس خطاب به افراد بی بصیرت بیان کرد: شما با این کارها جوانان ما را دچار دوگانگی کرده و انقلاب را به رأی خود تفسیر می‌کنید.

وی با اشاره به اینکه تقدیم بیش از 130 هزار شهید در انقلاب اسلامی گواه مظلومیت ملت ایران است، گفت: ما در کشور و قوای سه‌گانه بیش از 3 هزار پست داریم یعنی برای هر پست 73 شهید تقدیم انقلاب کرده‌ایم و چرا امروز برخی به این خون‌های مطهر بی‌حرمتی می‌کنند.

سردار اهوازیان با بیان اینکه امروز سند افتخار ما پدران و مادران شهدا هستند افزود: افراد بی‌بصیرت باید در مقابل این اسناد زنده تاریخ حیا کنند.

 وی با بیان اینکه امروز دغدغه رزمندگان مدافع حرم، خوراک و پوشاک و پول نیست گفت: دغدغه رزمندگان ما ولایت است که از مردم می‌خواهند ولایت را تنها نگذارند.

این سردار دفاع مقدس با اشاره به فتنه 88 بیان کرد: در آن روزها کسی باور نمی‌کرد برخی در لباس روحانیت، برخی در لباس سیاسیون و حتی نخست وزیر دوران سال‌های اوایل انقلاب و برخی در لباس رزمنده به عنوان سرکرده‌های فتنه وارد شوند و علیه کشور و ولایت خیانت کنند.

وی با اشاره به مطرح کردن برخی سخنان از جمله شورایی کردن رهبری گفت: این چه حرفی است که می‌زنند؟ مگر ولایت تقسیم شدنی و شراکتی است که هر کس برای خودش آن را تفسیر کند.

سردار اهوازیان با بیان اینکه این افراد به عنوان نخاله‌های بی‌خاصیت بوده و در واقع مانند افراد فریب‌خورده‌ای چون ابوموسی اشعری، طلحه و زبیر هستند، یادآور شد:  این عده به دنبال گسست، رخنه و شکاف در نظام هستند.

وی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات افزود: عیار انتخاب برای یک نماینده اصلح در خط شهدا و ولایت فقیه بودن است و کسی که از این مسیر خارج باشد نباید انتخاب شود.

سردار دفاع مقدس گفت: امروز فتنه مانند موریانه در حال حرکت است و باید آن را شناخت و به کسی رأی داد که به ارزش‌های اسلام، انقلاب و ولایت فقیه پایبند باشد.

وی ملت ایران را ملتی آگاه و بابصیرت دانست و خاطرنشان کرد: باید حواسمان باشد انتخاب درست مانند گفتن «اشهد» هنگام مرگ است که اگر درست گفته شود عاقبت به خیری را به همراه دارد.

 انتهای پیام/89013/ج۴۰

http://fna.ir/VHIGHF

ارسال یک پاسخ