ساخت مستند شهید محسن حججی

به یادمان شهید حججی به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،  حجت الاسلام والمسلیمن رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار  با خانواده شهید مدافع حرم، شهید «محسن حججی» در نجف آباد گفت: ساخت مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» در دستور کار سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است،  ابعاد تولید این فیلم مستند در سطح ملی دیده شده است و امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم فرآیند تولید را آغاز کنیم.
او با تاکید براینکه ساخت این مستند با آگاهی کامل و اجازه خانواده معظم آن شهید صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: تببین شخصیت و معرفی این شهید والا مقام و نگاه ارزشمندی که به انقلاب، رهبری، شهدا و خانواده داشته است باید در این مستند به نمایش درآید.
حجت الاسلام معتمدی در ادامه با تاکید بر اینکه همه ما نیازمند شهدا و راه آن‌ها هستیم، گفت: شهدا به ما یاد دادند که باید برای مردم و رضای خدا کار کنیم و این کار باید جهادی و انقلابی باشد.
او  با بیان اینکه بسیجی بودن و پیرو راه شهدا بودن یک افتخار بزرگ است، اظهار داشت: همه ما مدیون خانواده‌های شهدا هستیم که فرزندانی تریبت کرده اند که مایه افتخار اسلام، انقلاب و رهبری شده اند.

ارسال یک پاسخ